FB
FB
YT

O nas


Piękny uśmiech w zasięgu ręki...


Serdecznie zapraszamy Wszystkich spragnionych uśmiechu oraz poprawy jakości życia do naszych oddziałów World Dental, w których z pewnością poczujesz się komfortowo, ponieważ nasz zespół na najwyższym poziomie zadba o twoje zęby, zdrowie oraz urodę.

Wykonujemy pełen zakres usług w dziedzinach stomatologii zachowawczej, periodontologii, chirurgii,implantologii, protetyki stomatologicznej, ortodoncji jak również stomatologii estetycznej.

Posiadamy własne laboratorium techniki dentystycznej World Dental Laboratory , w którym wykonujemy uzupełnienia protetyczne takie jak korony, mosty, licówki porcelanowe w systemie CAD-CAM 3Shape, protezy akrylowe, szkieletowe, szyny relaksacyjne oraz ochronne dla sportowców jak również wiele innych ciekawych rozwiązań, które w sposób niezmiernie precyzyjny są wykonywane dla naszych Pacjentów.

W World Dental oprócz stomatologi znajdziesz usługi z zakresu rehabilitacji całego ciała oraz medycyny estetycznej. Nasz wykwalifikowany personel wykonuje zabiegi z zakresu fizykoterapii, terapii manualnej oraz masaże. Posiadamy urządzenia do laseroterapii, prądy oraz ultradźwięki. Jako jedna z nielicznych firm na rynku Polskim specjalizujemy się w leczeniu stawu skroniowo-żuchwowego oraz twarzoczaszki, leczymy migrenowe bóle głowy, szumy uszne oraz bruksizm- nawykowe ścieranie zębów.

Nowością w naszej ofercie jest medycyna estetyczna. Jednym z głównych jej zadań jest osiągnięcie jak największego zadowolenia pacjenta z przeprowadzonych mu zabiegów mających na celu przede wszystkim poprawę jego wyglądu ale również eliminację kompleksów i przywrócenie poczucia własnej wartości.

Mając duże doświadczenie w branży, potwierdzone szeregiem certyfikatów oraz ukończonych kursów, zapraszamy państwa do skorzystania z bogatej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych w World Dental

Polecany zabieg:

  • Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym tzw. wampirzy lifting.

Certyfikaty