FB
FB
YT

Usuwanie zmarszczek Azzalure


Usuwanie zmarszczek: AzzalureZalety zabiegu


Zmarszczki są naturalnym i pierwszym towarzyszem upływu czasu. Nikt z nas nie uniknie momentu, kiedy zauważy w lustrze te pierwsze, nieprzyjemne objawy rozpoczynającego się procesu starzenia skóry. Jednak pamiętajmy, że zmarszczki to nie wyrok i są objawem starzenia, z którym współczesna medycyna estetyczna pozwala skutecznie walczyć. Warto pamiętać, że przyczyn powstawania bruzd zmarszczkowych jest bardzo wiele – znajdują się wśród nich zarówno czynniki wewnętrzne: genetyczne i hormonalne, intensywna mimika twarzy, jak i zewnętrzne: promieniowanie UV, wolne rodniki, czy nawet styl życia. Niezależnie jednak od przyczyn, w naszej Klinice oferujemy Państwu zabiegi, które bezpiecznie, szybko i skutecznie pozwolą wygładzić skórę twarzy i sprawić, że przez długie tygodnie będzie promieniała zdrowiem i młodością.

Jeżeli zależy Państwu na błyskawicznym odmłodzeniu i wygładzeniu skóry twarzy, zabieg ostrzykiwania preparatem Azzalure jest stworzony właśnie dla Was. Spektakularne efekty w postaci bezpiecznie i bezboleśnie wygładzonych bruzd, niemal niezauważalne objawy pozabiegowe i długotrwały efekt, utrzymujący się przez wiele tygodni, to najważniejsze atuty tej sprawdzonej na całym świecie metody.


Wskazania


Ostrzykiwanie preparatem Azzalure jest niezawodną metodą usuwania wszelkiego rodzaju bruzd na skórze twarzy. Dzięki Azzalure możemy pozbyć się najbardziej uciążliwych, a jednocześnie najcześciej pojawiających się zmarszczek:

  • poprzecznych bruzd na czole,
  • popularnych „lwich zmarszczek” czyli pionowych linii pomiędzy brwiami,
  • „kurzych łapek” pojawiających się wokół kącików oczu,
  • wszelkiego rodzaju zmarszczek w okolicach ust, powiek, podbródka.

Jednak preparat Azzalure ma znacznie szersze możliwości. Dzięki jego wysokiej skuteczności leczymy również nadpotliwość dłoni, stóp i pach. Znajduje on również zastosowanie w skutecznym leczeniu bólów głowy – podany przez lekarza w odpowiednie miejsca na skórze karku i głowy zwalcza uciążliwe objawy migreny.


Efekty


Azzalure jest sprawdzoną w klinikach medycyny estetycznej na całym świecie, jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod ostrzykiwania mięśni twarzy. Ten nowatorski preparat doprowadza do długotrwałego rozkurczu mięśnia, który jest bezpośrednią przyczyną powstawania bruzd. Dzięki rozluźnieniu mięśnia, znajdująca nad nim skóra przestaje się marszczyć i ulega błyskawicznemu wygładzeniu. Efektem czego, jest całkowita eliminacja widocznych zmarszczek. Stosowanie preparatu Azzalure jest na światowym rynku medycyny estetycznej uważane za jedno z najskuteczniejszych i optymalnych rozwiązań w zakresie wygładzania zmarszczek, szczególnie pod kątem czasu działania preparatu. Spektakularne, pełne efekty zabiegu w postaci pozbawionej zmarszczek, gładkiej i zdrowej skóry będą widoczne już po 3-10 dniach od wizyty w naszej klinice. Dla Państwa całkowitego komfortu i naszej pewności, że zabieg został wykonany perfekcyjnie – zapraszamy  każdorazowo na bezpłatną wizytę kontrolną po upływie siedmiu dni od zabiegu, w trakcie której, w razie konieczności dokonujemy dodatkowej korekty i uzupełnienia preparatu.

Efekty ostrzykiwania przy pomocy Azzalure utrzymują się od sześciu do ośmiu miesięcy, a po każdym kolejnym zabiegu czas ten ulega znaczącemu wydłużeniu.


Szczegóły zabiegu


Preparat Azzalure został przygotowany z najwyższą starannością o bezpieczeństwo pacjenta, dlatego też każda jego dawka pakowana jest przez producenta unikalną, całkowicie bezpieczną metodą, w minimalnych dawkach, co powoduje, że korzystając z naszego zabiegu posiadasz gwarancję, że preparat, który aplikuje Ci lekarz jest całkowicie nowy i przeznaczony wyłącznie dla Ciebie.

Zabieg preparatem Azzalure jest wykonywany wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej, który przy pomocy cieniutkiej igły dokonuje iniekcji precyzyjnie odmierzonej dawki preparatu we właściwe obszary: w przypadku zabiegu mikrobotoksu – bardzo wielu drobnych iniekcji w obszar całych policzków czy czoła.. Każdorazowo przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy niezbędny wywiad lekarski, który pozwala na bezpieczne dla Pacjenta przeprowadzenie procedury ostrzykiwania. Poza tym przeprowadzenie procedury nie wymaga innych przygotowań.

Sam zabieg wraz z konsultacją trwa od 15 minut do maksymalnie pół godziny, dzięki czemu Pacjent może błyskawicznie powrócić do swojego normalnego trybu życia.

Poddanie się ostrzykiwaniu preparatem Azzalure jest praktycznie bezbolesne, a jedynym odczuciem, jakie mu towarzyszy jest lekkie wrażenie nakłuwania skóry. Jednak w przypadku Pacjentów, o niskim progu odporności na ból, umożliwiamy oczywiście zastosowanie znieczulenia miejscowego, aby zabieg nie wiązał się dla nich z dodatkowym stresem.