Współpraca dla lekarzy i pracowni protetycznych.

WSPÓŁPRACA Z GABINETAMI

Zapraszamy lekarzy do współpracy z naszą Kliniką w zakresie specjalistycznego leczenia obejmującego:


1. Zabiegi chirurgii szczękowo-twarzowej

2. Implantologii i protetyki

3.  Wykonywanie w naszym laboratorium prac protetyczne w standardzie premium+ 

w systemie CAD/CAM 3SHAPE 


ZABIEGI CHIRURGII SZCZĘKOWO-TWARZOWEJ

 W przypadku leczenia chirurgicznego nasi specjaliści zajmują się szeregiem zabiegów obejmujących chirurgię stomatologiczną (ekstrakcje zębów, ekstrakcje zębów zatrzymanych, odsłanianie zębów dla celów ortodontycznych, hemisekcje, resekcje), chirurgię szczękowo-twarzową (zabiegi na zatoce szczękowej, zaopatrywanie złamań) implantologię, zabiegi odtwórcze kości, lateralizację nerwu zębodołowego dolnego.


PRACE PROTETYCZNE

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego laboratorium protetycznego. Przysyłając do nas skan wykonany skanerem wewnątrzustnym, wycisk lub odlany model przygotujemy Państwu podbudowę , gotową koronę, most, szynę , uzupełnienie tymczasowe i wiele innych ciekawych rozwiązań protetycznych, wykonujemy również pełno-łukowe odbudowy na implantach w systemie CAD- CAM 3 SHAPE wycinane frezarką 5osiową, z maksymalną dokładnością ,precyzją i estetyką standardu premium+, indywidualnie charakteryzowane przez zespół naszych artystów -techników dentystycznych.


ZASADY WSPÓŁPRACY

Współpraca z innymi gabinetami jest możliwa dzięki przestrzeganej przez nas zasadzie, że pacjent po zakończonym u nas etapie leczenia wraca na dalsze leczenie do swojego lekarza prowadzącego.


Zapraszamy  do współpracy.

Zadzwoń lub napisz do nas:

tel. 884-806-306

e-mail: biuro@worlddental.plMasz pytania? Skontaktuj się z nami: