Spektakularna Metamorfoza Uśmiechu naszego Pacjenta Pana Mirosława.

 Oglądając nasz film dowiesz się: 

Wszczepianie Implantów nie boli.

Metamorfoza uśmiechu Tomasza- ciąg dalszy historii. Poznaliście już naszego przesympatycznego Pacjenta Tomasza. Jego historia nie była usłana różami, była pełna ciężkich, wyboistych zakrętów. Podobno najcięższe drogi prowadzą do najpiękniejszych miejsc... sami zobaczcie gdzie doszedł z nami Tomasz.  W naszym filmie dowiecie się:1. Jak uśmiech zmienił życie naszego Pacjenta Tomasza? 2. Co zostało zrobione u Tomasza, przy pomocy jakich technologii wykonaliśmy uśmiech naszego Pacjenta? 
3. Obalamy mity. Całkowita metamorfoza uśmiechu wcale nie musi być bardzo kosztowna. 
4. Jakie najnowocześniejsze technologie do projektowania komputerowego uśmiechu zastosowaliśmy u Tomasza. 
5. Jak nasza metamorfoza uśmiechu wpłynęła na życie zawodowe, rodzinne oraz rozwój sportowy naszego Pacjenta? 
 Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas oglądania naszej nowej produkcji filmowej. 
 Zapraszamy serdecznie do oglądania.  


Jak uśmiech zmienia nasze życie?

Poznajcie historię naszego pacjenta - Tomka.
Tomek przez całe życie bał się lekarzy, a dentystów w szczególności... W efekcie stan jego uzębienia to była katastrofa. Na szczęście w ostatniej chwili Tomek trafił do naszej kliniki. Dzięki zaawansowanym technologiom takim jak komputerowe projektowanie implantów, czy też skanowanie jamy ustnej byliśmy w stanie przywrócić uśmiech na twarzy Tomka.
Posłuchajcie jak sam opowiada swoją historię....

Spektakularna metamorfoza uśmiechu

Metamorfoza uśmiechu w World Dental.
Zobaczcie jak najnowocześniejsze technologie komputerowego projektowania uśmiechu zmieniły życie naszej pacjentki.
Zaprojektuj swój uśmiech z nami.

Pacjentka lat 39

Wykonano przepiękne, naturalne licówki porcelanowe na zębach własnych projektowane komputerowo w systemie CAD-CAM.

Pacjent lat 43

Wykonano na górnych zębach w szczęce przepiękne, naturalne licówki porcelanowe na zębach własnych projektowane komputerowo w systemie CAD-CAM.

Pacjent lat 36

Wykonano na zębach górnych i dolnych przepiękne, naturalne licówki porcelanowe na zębach własnych projektowane komputerowo w systemie CAD-CAM.

Pacjentka lat 41

Wykonano na zębach górnych i dolnych przepiękne, naturalne licówki porcelanowe na zębach własnych projektowane komputerowo w systemie CAD-CAM.

Pacjentka lat 59, z sektora turystyki medycznej- mieszkająca w Belgii.

Wykonaliśmy leczenie implanto- protetyczne z zastosowaniem implantów w odcinkach bocznych w żuchwie oraz koron cyrkonowych projektowanych komputerowo w systemie CAD-CAM na zębach własnych w szczęce.
Pacjentka przyleciała do naszej kliniki do Warszawy dwa razy. Pierwszym etapem była część chirurgiczna - wszczepienie implantów oraz wykonanie uzupełnień tymczasowych. Drugim etapem po okresie około pół roku wykonanie koron na implantach oraz zębach własnych Pacjentki.

Pacjent lat 68 mieszkający w Polsce.

Wykonano leczenie implanto- protetyczne z zastosowaniem pięciu implantów wszczepionych w szczęce.
Leczenie dwuetapowe. Najpierw wszczepiliśmy implanty i zaopatrzyliśmy Pacjenta w uzupełnienie tymczasowe, po okresie pół roku wykonaliśmy most cyrkonowy projektowany komputerowo w systemie CAD-CAM.

Pacjentka lat 36, mieszkająca w Polsce.

Wykonano licówki porcelanowe na zębach własnych projektowane komputerowo w systemie CAD-CAM.

Pacjentka lat 29, mieszkająca w Polsce.

Wykonano korony cyrkonowe E-Max- Prime projektowane komputerowo w systemie CAD-CAM na zębach własnych.

Pacjentka lat 39, mieszkająca w Chicago, USA.

Wykonano korony cyrkonowe E-Max-Prime na zębach własnych projektowane komputerowo w systemie CAD-CAM.

Pacjentka lat 27 , mieszkająca w Polsce.

Pacjentka po leczeniu ortodontycznym przezroczystymi nakładkami Invisalign.
Wykonano korony cyrkonowe E-Max na zębach własnych, projektowane komputerowo w systemie CAD-CAM.

Pacjent lat 37, mieszkający w Polsce.

Wykonano leczenie endodontyczne oraz protetyczne w szczęce na zębach 21 i 22 z zastosowaniem koron cyrkonowych projektowanych komputerowo w systemie CAD-CAM.

Pacjent lat 38, mieszkający we Francji oraz w Polsce.

Wykonano leczenie chirurgiczno-ortodontyczno-protetyczne z zastosowaniem implantów w odcinku bocznym w żuchwie oraz koron cyrkonowych E-Max opartych na implantach oraz zębach własnych Pacjenta.

Pacjent lat 35, mieszkający w Polsce.

Wykonaliśmy leczenie implanto- protetyczne z zastosowaniem implantów w odcinkach bocznych w żuchwie i szczęce oraz  koron cyrkonowych E-Max- Prime projektowanych komputerowo w systemie CAD-CAM na zębach własnych w szczęce oraz żuchwie. Pierwszym etapem była część chirurgiczna - wszczepienie implantów oraz wykonanie uzupełnień tymczasowych.
Drugim etapem po okresie około pół roku wykonanie koron na implantach oraz zębach własnych Pacjenta.

Pacjent 60 lat, mieszkający w Polsce

Wykonaliśmy zabieg usunięcia uzębienia resztkowego u pacjenta z jednoczesnym, obustronnym podnoszeniem dna zatoki szczękowej, obustronna lateralizacja nerwu zębodołowego w żuchwie, augumentacja kości,  wszczepienie 15 implantów firmy @begoimplantsystems.Pacjent na czas gojenia implantów otrzymał uzupełnienia tymczasowe imitujące naturalne zęby. Po okresie 6 miesięcy, osteointegracji implantów rozpoczęliśmy etap protetyczny. Pacjent otrzymał osadzone na implantach mosty tymczasowe z PMMA projektowane komputerowo w systemie CAD-CAM @3shape na czas 3 miesięcy, podczas tego okresu zbieraliśmy dane na bruxcheckerze odnośnie przeciążeń mięśniowo- stawowych . Pacjent otrzymał również zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych które miały na celu przyspieszyć adaptacje organizmu do nowego uzębienia tymczasowego. 
Kolejnym etapem była praca naszego zespołu protetyków , którzy zaprojektowali solidne łączniki indywidualne , na łącznikach nasz zespół wykonał mosty cyrkonowe z @ivoclarvivadent_int Emax Prime w systemie CAD-CAM @3shape z indywidualna charakteryzacja zębów i części dziąsłowej w naszym laboratorium protetycznym World Dental.
Kolejny etap to przykręcenie mostów do implantów , zabezpieczenie oraz zatkanie otworów wlotowych. 

Pacjent lat 67 mieszkający w Polsce

Stan przed zabiegiem

Pacjent w czasie planowania zabiegu z  bezzębiem w szczęce i żuchwie. Chirurg zdecydował wszczepić 14 implantów, na czas gojenia pacjent otrzymał uzupełnienia tymczasowe, imitujące naturalne zęby. Po okresie gojenia implantów, wykonaliśmy łączniki indywidualne na których osadziliśmy mosty tymczasowe z PMMA w celu adaptacji pacjenta do uzębienia.

Efekt końcowy

Ostatnim etapem pracy, było wykonanie w naszym laboratorium protetycznym mostów cyrkonowych z indywidualną charakteryzacją zębów i części dziąsłowej. 

Pacjentka lat 60 mieszkająca od 30 lat w USA

Wymieniliśmy stare korony i most na cyrkonowe, projektowane i charakteryzowane indywidualnie w systemie CAD CAM.