Piękny uśmiech w zasięgu ręki...

Serdecznie zapraszamy Wszystkich spragnionych uśmiechu oraz poprawy jakości życia do naszych oddziałów World Dental, w których z pewnością poczujesz się komfortowo, ponieważ nasz zespół na najwyższym poziomie zadba o twoje zęby, zdrowie oraz urodę.


Wykonujemy pełen zakres usług w dziedzinach stomatologii zachowawczej, periodontologii, chirurgii,implantologii, protetyki stomatologicznej, ortodoncji jak również stomatologii estetycznej.
Posiadamy własne laboratorium techniki dentystycznej World Dental Laboratory , w którym wykonujemy uzupełnienia protetyczne takie jak korony, mosty, licówki porcelanowe w systemie CAD-CAM 3Shape, protezy akrylowe, szkieletowe, szyny relaksacyjne oraz ochronne dla sportowców jak również wiele innych ciekawych rozwiązań, które w sposób niezmiernie precyzyjny są wykonywane dla naszych Pacjentów.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku Polskim specjalizujemy się w leczeniu stawu skroniowo-żuchwowego oraz twarzoczaszki, leczymy migrenowe bóle głowy, szumy uszne oraz bruksizm- nawykowe ścieranie zębów.
Nowością w naszej ofercie jest medycyna estetyczna. Jednym z głównych jej zadań jest osiągnięcie jak największego zadowolenia pacjenta z przeprowadzonych mu zabiegów mających na celu przede wszystkim poprawę jego wyglądu ale również eliminację kompleksów i przywrócenie poczucia własnej wartości.
Mając duże doświadczenie w branży, potwierdzone szeregiem certyfikatów oraz ukończonych kursów, zapraszamy państwa do skorzystania z bogatej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych w World Dental
Polecany zabieg:
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym tzw. wampirzy lifting.

CERTYFIKATY