Nasz Personel:

W naszej klinice pracują wybitni specjaliści

Nasz personel podchodzi do każdego Pacjenta indywidualnie oraz holistycznie, wsłuchując się w Jego potrzeby. Dobro każdego Pacjenta jest dla Nas najważniejsze, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe na kursach oraz szkoleniach w Polsce oraz zagranicą.

Mgr Milena Budrewicz

Mgr Milena Budrewicz ukończyła studia magisterskie na wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne, studia na kierunku fizjoterapia zakończone obroną pracy z wynikiem bardzo dobrym oraz wyróżnieniem. Obecnie Pani Milena Budrewicz od jedenastu lat jest właścicielem kliniki World Dental. Jako jedna z nielicznych osób w Polsce oraz na świecie specjalizuje się w rehabilitacji twarzoczaszki oraz stawu skroniowo- żuchwowego metodą CRAFTA . Posiada czternastoletnią praktykę zawodową z licznymi kursami z zakresu całkowitej odbudowy protetycznej na implantach odbytych w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się również w najnowocześniejszych komputerowych technologiach CAD- CAM jak również napalaniu ceramiki na strukturach z cyrkonu.
W gabinetach World Dental wykonuje terapię zakresu rehabilitacji stawu skroniowo- żuchwowego SSŻ, skomplikowane odbudowy protetyczne oparte na implantach oraz zajmuje się leczeniem patologicznego zgryzu urazowego.
Jej wielką pasją od dziecka jest sport- trenuje triathlon, nurkowanie, freediving, również spełnia się artystycznie malując obrazy oraz rzeźbiąc.

Lek. Dent Yelyzaveta Bushynska

Absolwentka stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Połtawie.
Eliza jest młodą, utalentowaną dentystką z Ukrainy.
Jej credo zawodowe to leczenie bez bólu. Oprócz funkcjonalnego leczenia stomatologicznego zawsze dba o estetykę wykonywanych prac. Każdego pacjenta otacza niezwykłą uwagą, troską i miłością. W klinice World Dental specjalizuje się w protetyce na zębach własnych i implantach, estetycznych odbudowach zębów oraz bondingu. Współpracując razem z naszym działem laboratoryjnym wykonuje przepiękne korony cyrkonowe projektowane komputerowo, protezy , mosty, pracuje w pełni cyfrowo.
Zapraszamy serdecznie na wizyty i leczenie do Doktor  Yelyzavety.

Lek. Dent. Michał Wojtkiewicz
spec. chirurgii szczękowej

Lek. Stom Michał Wojtkiewicz ukończył studia medyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej w 1981. W związku z tym, że miał od dawna sprecyzowane zainteresowania bezpośrednio po skończeniu studiów rozpoczął pracę w Klinice Szczękowej Akademii Medycznej w Warszawie. Dzięki wspaniałym nauczycielom, w których ręce trafił, już w listopadzie 1983 zdał egzamin specjalizacyjny w zakresie chirurgii stomatologicznej. Następnie w ekspresowym tempie, bo już w 1987 roku zdał egzamin specjalizacyjny II st. w zakresie chirurgii szczękowej, oczywiście zachowując prawo do wykonywania zawodu lekarza stomatologa na obszarze RP. Aby zdobywać coraz większe umiejętności przebywał na stypendiach w klinikach w Hamburgu i na Uniwersytecie Mainz w Republice Federalnej Niemiec. Jednocześnie uczestniczył w licznych kursach i kongresach naukowych w Europie i USA.

Lek. Dent. Aleksander Przystaś

Lekarz specjalizacji chirurg stomatolog.W klinice World Dental wykonuje zabiegi implantacji, usuwanie zatrzymanych ósemek, szybkie , bezbolesne ekstrakcje zębów, protetyka.
Zapraszamy do zapisów na wizyty u Doktora Aleksandra we wtorki i piątki.

Lek. Dent Krzysztof Więczkowski

Doktor Krzysztof ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale lekarsko- dentystycznym.  Ponadto ukończył również studia w Portugalii  Master of Oral Dentististry Universidade Fernando Pessoa, Porto.  Odbył liczne wysokospecjalistyczne kursy oraz szkolenia w Polsce oraz zagranicą. W klinice World Dental specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci oraz dorosłych, leczeniu zachowawczym oraz bondingu. Zapraszamy na wizyty do Doktora Krzysztofa.

Higienistka Dent. Alena Davydzik

Pani Alena ukończyła szkołę w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych  jamy ustnej, profilaktyką oraz promowaniem zdrowego trybu życia. Prywatnie bardzo ciepła, empatyczna osoba , jest również opiekunem naszych Pacjentów w World Dental.

Opiekun Pacjenta/ Rejestratorka
Magdalena Ciołczyk

Tech.Dent. Natalia Sieracka

W klinica World Dental zajmuje się projektowaniem cyfrowego uśmiechu w najnowocześniejszej technologii CAD CAM. Ukończyła liczne kursy z zakresu wykonywania uzupełnień protetycznych stałych jak i ruchomych. Na co dzień miła i zawsze uśmiechnięta osoba.