Nasz Personel:

Mgr Milena Budrewicz

Mgr Milena Budrewicz ukończyła studia magisterskie na wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne, studia na kierunku fizjoterapia zakończone obroną pracy z wynikiem bardzo dobrym oraz wyróżnieniem.
Obecnie Pani Milena Budrewicz od jedenastu lat jest właścicielem kliniki World Dental.
Jako jedna z nielicznych osób w Polsce oraz na świecie specjalizuje się w rehabilitacji twarzoczaszki oraz stawu skroniowo- żuchwowego metodą CRAFTA . Posiada czternastoletnią praktykę zawodową z licznymi kursami z zakresu całkowitej odbudowy protetycznej na implantach odbytych w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się również w najnowocześniejszych komputerowych technologiach CAD- CAM jak również napalaniu ceramiki na strukturach z  cyrkonu.
W gabinetach World Dental wykonuje terapię zakresu rehabilitacji stawu skroniowo- żuchwowego SSŻ, skomplikowane odbudowy protetyczne oparte na implantach oraz zajmuje się leczeniem patologicznego zgryzu urazowego.
Jej wielką pasją od dziecka jest sport- trenuje triathlon, nurkowanie, freediving, również spełnia się artystycznie malując obrazy oraz rzeźbiąc.

Lek. Dent. Paul Stetsko specj. chirurgii stom.

Jest absolwentem uniwersytetu medycznego w Mińsku. Skończył studia w 2011 r. Odbył specjalizację z chirurgii stomatologicznej w 2014-2017 r. Zajmuje się leczeniem protetycznym i implantoprotetycznym, chirurgią stomatologiczną oraz leczeniem zachowawczym i endodoncją. Nieustannie pogłębia swoją wiedze na szkoleniach oraz kursach w Polsce oraz zagranica. Prywatnie bardzo otwarty , charyzmatyczny, ciepły oraz empatyczny Doktor.

Lek. Dent. Ewa Grześkowiak - Feluś

Ukończyła w 1979 roku studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W 1984 roku uzyskała I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej.
Od 1989 roku Pani doktor Ewa zajmuje się protetyką oraz stomatologią zachowawczą.
Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na szkoleniach oraz kursach w Polsce oraz zagranicą.
W World Dental przyjmuje pacjentów w czwartki.

Lek. Dent. Michał Wojtkiewicz
spec. chirurgii szczękowej

Lek. Stom Michał Wojtkiewicz ukończył studia medyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej w 1981. W związku z tym, że miał od dawna sprecyzowane zainteresowania bezpośrednio po skończeniu studiów rozpoczął pracę w Klinice Szczękowej Akademii Medycznej w Warszawie. Dzięki wspaniałym nauczycielom, w których ręce trafił, już w listopadzie 1983 zdał egzamin specjalizacyjny w zakresie chirurgii stomatologicznej. Następnie w ekspresowym tempie, bo już w 1987 roku zdał egzamin specjalizacyjny II st. w zakresie chirurgii szczękowej, oczywiście zachowując prawo do wykonywania zawodu lekarza stomatologa na obszarze RP. Aby zdobywać coraz większe umiejętności przebywał na stypendiach w klinikach w Hamburgu i na Uniwersytecie Mainz w Republice Federalnej Niemiec. Jednocześnie uczestniczył w licznych kursach i kongresach naukowych w Europie i USA.

Lek. Dent. Jacek Korzon Spec. Chirurgii Szczękowo-Twarzowej

Specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Czaszkowo-szczękowo-twarzowej WUM a od 2015r starszy asystent Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi NIO w Warszawie. W swojej praktyce zajmuje się leczeniem chirurgicznym i implantologicznym, rekonstrukcyjnym kości, chorobami zatok, medycyną estetyczną.

Lek. Dent. Oleksandr Tokman

Ukończył w 2018 roku Warszawski Uniwersytet Medyczny, otrzymał tytuł lekarza dentysty. Po studiach pracował jako lekarz stażysta w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. W związku z ogromnym zainteresowaniem chirurgią stomatologiczną po stażu, odbył specjalizację z chirurgii w Kijowie, pracując tam w znanej prywatnej klinice dentystycznej, nabierając doświadczenia zawodowego.
Po ukończeniu specjalizacji zdecydował się kontynuować swoją pracę w Polsce.
W klinice World Dental oferuje pacjentom leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz chirurgii.

Tech.Dent. Natalia Sieracka

W klinica World Dental zajmuje się projektowaniem cyfrowego uśmiechu w najnowocześniejszej technologii CAD CAM. Ukończyła liczne kursy z zakresu wykonywania uzupełnień protetycznych stałych jak i ruchomych. Na co dzień miła i zawsze uśmiechnięta osoba.

hig. stom. Eugenia Niculeac

Eugenia Niculeac jest licencjonowaną higienistką stomatologiczną oraz absolwentką kierunku Higiena Stomatologiczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W Klinice World Dental wykonuje zabiegi higienizacji jamy ustnej, wybielania, icon, instruktaży higieny oraz konsultacje.  Praca z pacjentem to jej pasja. Profesjonalne podejście do wykonywanych zabiegów pozwala zachować wszystkim pacjentom piękny i zdrowy uśmiech.

Mec Kamil Jasiński

Manager projektów w zakresie innowacji oraz biotechnologii.
W World Dental zajmuje się doradztwem prawnym oraz rozwojem innowacji i wdrażaniem nowoczesnych technologii w medycynie.
Hobbystycznie pasjonuje się ochroną środowiska, modelami gospodarki w układach samowystarczalnych,  edukacją i działalnością publiczna.