Nasz personel

Mgr Milena Budrewicz

Mgr Milena Budrewicz ukończyła studia magisterskie na wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne, studia na kierunku fizjoterapia zakończone obroną pracy z wynikiem bardzo dobrym oraz wyróżnieniem.
Obecnie Pani Milena Budrewicz od dziesięciu lat jest właścicielem firmy World Dental.
Jako jedna z nielicznych osób w Polsce oraz na świecie specjalizuje się w rehabilitacji twarzoczaszki oraz stawu skroniowo- żuchwowego metodą CRAFTA . Posiada dziesięcioletnią praktykę zawodową z licznymi kursami z zakresu całkowitej odbudowy protetycznej na implantach. Specjalizuje się również w nowoczesnych komputerowych technologiach CAD- CAM oraz napalaniu ceramiki na strukturach z metalu oraz cyrkonu.
W gabinetach World Dental wykonuje terapię zakresu rehabilitacji stawu skroniowo- żuchwowego SSŻ, skomplikowane odbudowy protetyczne oparte na implantach oraz zajmuje się leczeniem patologicznego zgryzu urazowego.

Lek. Dent. Paul Stetsko specj. chirurgii stom.

Jest absolwentem uniwersytetu medycznego w Mińsku. Skończył studia w 2011 r. Odbył specjalizację z chirurgii stomatologicznej w 2014-2017 r. Zajmuje się leczeniem protetycznym i implantoprotetycznym, chirurgią stomatologiczną oraz leczeniem zachowawczym i endodoncją. Nieustannie pogłębia swoją wiedze na szkoleniach oraz kursach w Polsce oraz zagranica. Prywatnie bardzo otwarty , charyzmatyczny, ciepły oraz empatyczny Doktor.
W World Dental przyjmuje pacjentów trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty.

Lek. Dent. Michał Wojtkiewicz
spec. chirurgii szczękowej

Lek. Stom Michał Wojtkiewicz ukończył studia medyczne na Warszawskiej Akademii Medycznej w 1981. W związku z tym, że miał od dawna sprecyzowane zainteresowania bezpośrednio po skończeniu studiów rozpoczął pracę w Klinice Szczękowej Akademii Medycznej w Warszawie. Dzięki wspaniałym nauczycielom, w których ręce trafił, już w listopadzie 1983 zdał egzamin specjalizacyjny w zakresie chirurgii stomatologicznej. Następnie w ekspresowym tempie, bo już w 1987 roku zdał egamin specjalizacyjny IIo w zakresie chirurgii szczękowej, oczywiście zachowując prawo do wykonywania zawodu lekarza stomatologa na obszarze RP. Aby zdobywać coraz większe umiejętności przebywał na stypediach w klinikach w Hamburgu i na Uniwersytecie Mainz w Republice Federalnej Niemiec. Jednocześnie uczestniczył w licznych kursach i kongresach naukowych w Europie i USA.
W 1988 roku na wiele lat został konsultantem naukowym francuskiej firmy farmaceutycznej Septodont. Prowadził dla młodszych kolegów wykłady i szkolenia z zakresu bezpiecznego wykonywania znieczuleń w gabinecie stomatologiczne W 1991 roku wykonał pierwszy zabieg wszczepienia profesjonalnych implantów stomatologicznych. M/w od 2002 roku, pracując już na "własny rachunek" został konsultantem naukowym szwajcarskiej firmy implantologicznej STRAUMANN. Współpracę zakończył po kilku latach z powodu zmiany przedstawiciela handlowego.
Oprócz swojej pasji zawodowej poświęca się prawie w każdej wolnej chwili swojej pasji żeglarskiej. Najpierw były to Mazury a od 1997 roku morza i oceany świata. Wiele rejsów po Bałtyku, Morzu Północnym, Sródziemnym a także Atlantyk i Pacyfik. Dzięki nim dotarł do stopnia kapitana jachtowego. Ważne były odwiedziny na "okrutnym" Półwyspie Horn i rejs po Antarktydzie. Wszystkie rejsy oczywiście pod żaglami. Oby było ich jeszcze więcej


Lek. Dent. Ewa Grześkowiak - Feluś

Ukończyła w 1979 roku studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W 1984 roku uzyskała I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej.
Od 1989 roku Pani doktor Ewa zajmuje się protetyką oraz stomatologią zachowawczą.
Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na szkoleniach oraz kursach w Polsce oraz zagranicą.
W World Dental przyjmuje pacjentów w czwartki.

Lek. Dent. Jacek Korzon Specj. Chirurgii Szczękowo-Twarzowej 

Specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Czaszkowo-szczękowo-twarzowej WUM a od 2015r starszy asystent Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi NIO w Warszawie. W swojej praktyce zajmuje się leczeniem chirurgicznym i implantologicznym, rekonstrukcyjnym kości, chorobami zatok, medycyną estetyczną.

Lek. Dent. Anna Barzyc

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w
Szczecinie. W swojej pracy stawia na
ciągły rozwój, dlatego już od czasów studenckich aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach. Ponadto prowadzi prace badawcze, których wyniki były prezentowane na konferencjach krajowych i międzynarodowych z licznymi wyróżnieniami.
Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Szczególną opieką otacza pacjentów z problemem dentofobii oraz dzieci. Dba, aby leczenie było kompleksowe oraz dostosowane do indywidualnych oczekiwań pacjenta. W klinice World Dental zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci.

tech. dent. Natalia Sieracka

W klinica World Dental zajmuje się projektowaniem cyfrowego uśmiechu w najnowocześniejszej technologii CAD CAM. Ukończyła liczne kursy z zakresu wykonywania uzupełnień protetycznych stałych jak i ruchomych. Na co dzień miła i zawsze uśmiechnięta osoba.

mec. Kamil Jasiński

Manager projektów w zakresie innowacji oraz biotechnologii.
W World Dental zajmuje się doradztwem prawnym oraz rozwojem innowacji i wdrażaniem nowoczesnych technologii w medycynie.
Hobbystycznie pasjonuje się ochroną środowiska, modelami gospodarki w układach samowystarczalnych,  edukacją i działalnością publiczna.

hig. stom.  Aneta Zajdel

Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka. W klinice World Dental wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacji jamy ustnej, asystuje przy zabiegach chirurgicznych oraz pomaga w organizowaniu czasu pracy całego zespołu World Dental. Na co dzień miła, ciepła , uczynna i  uśmiechnięta osoba.