Nasz personel

mgr Milena Budrewicz

Mgr Milena Budrewicz ukończyła studia magisterskie na wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne, studia na kierunku fizjoterapia zakończone obroną pracy z wynikiem bardzo dobrym oraz wyróżnieniem.
Obecnie Pani Milena Budrewicz od dziesięciu lat jest właścicielem firmy World Dental.
Jako jedna z nielicznych osób w Polsce oraz na świecie specjalizuje się w rehabilitacji twarzoczaszki oraz stawu skroniowo- żuchwowego metodą CRAFTA . Posiada dziesięcioletnią praktykę zawodową z licznymi kursami z zakresu całkowitej odbudowy protetycznej na implantach. Specjalizuje się również w nowoczesnych komputerowych technologiach CAD- CAM oraz napalaniu ceramiki na strukturach z metalu oraz cyrkonu.
W gabinetach World Dental wykonuje terapię zakresu rehabilitacji stawu skroniowo- żuchwowego SSŻ, skomplikowane odbudowy protetyczne oparte na implantach oraz zajmuje się leczeniem patologicznego zgryzu urazowego.

Lek. Dent. Paul Stetsko

Jest absolwentem uniwersytetu medycznego w Mińsku. Skończył studia w 2011 r. Odbył specjalizację z chirurgii stomatologicznej w 2014-2017 r. Zajmuje się leczeniem protetycznym i implantoprotetycznym, chirurgią stomatologiczną oraz leczeniem zachowawczym i endodoncją. Nieustannie pogłębia swoją wiedze na szkoleniach oraz kursach w Polsce oraz zagranica. Prywatnie bardzo otwarty , charyzmatyczny, ciepły oraz empatyczny Doktor.
W World Dental przyjmuje pacjentów trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty.

Jacek Korzon

Specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Czaszkowo-szczękowo-twarzowej WUM a od 2015r starszy asystent Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi NIO w Warszawie. W swojej praktyce zajmuje się leczeniem chirurgicznym i  implantologicznym, rekonstrukcyjnym kości, chorobami zatok, medycyną estetyczną.

Ewa Grześkowiak - Feluś

Ukończyła w 1979 roku studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. W 1984 roku uzyskała I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej.
Od 1989 roku Pani doktor Ewa zajmuje się protetyką oraz stomatologią zachowawczą.
Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na szkoleniach oraz kursach w Polsce oraz zagranicą.
W World Dental przyjmuje pacjentów w czwartki.

Dr Krzysztof Migała

Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej. Posiada specjalizację II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa pod kierunkiem prof. dr hab. Jerzego Higiera. Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Zdobył bogate doświadczenie w korekcji i modelowaniu twarzy z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, nici, kwasu polimlekowego , oraz laseroterapii. W ostatnim okresie zajmuje się ginekologią estetyczną. W pracy zawodowej wykorzystuje doświadczenia zebrane w trakcie wielu lat specjalizowania się w medycynie zabiegowej oraz endokrynologii. Swoją wiedzę teoretyczną z zakresu medycyny estetycznej stale poszerza na wysokospecjalistycznych międzynarodowych kursach, konferencjach i warsztatach organizowanych w Polsce i zagranicą, co potwierdzają dziesiątki certyfikatów. Zabiegi które wykonuje pozwalają przeciwdziałać i zatrzymać procesy starzenia oraz w bezpieczny sposób poprawiać urodę.

Monika Kurdej

Mgr Monika Kurdej ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS, a także Akademię Dietetyka oraz liczne kursy dotyczące pracy w gabinecie terapeutycznym. W tym program szkoleniowy „The Art and Science od Coaching” przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkołę Trenerów Komunikacji i Empatii w Dojrzewalni Róż. Często uczestniczy w szkoleniach dedykowanych jej specjalizacji np. w zakresie suplementacji, odchudzania dzieci i młodzieży, diety dla seniora, łagodzenia stresu oddechem, zdejmowania bólu hipnozą.
Pani Monika Kurdej jest praktykiem odchudzania. Jest byłą otyłą i doskonale rozumie trudności, z którymi zmagają się ludzie w procesie zmiany stylu życia. 
Monika Kurdej jest autorką poradnika przeciwko świątecznemu objadaniu się pt. „Przygotuj się na pokusy”, współautorką książek dotyczących rozwoju osobistego, kobiecości i zdrowia („W realu i w sieci”, „Kobiety o kobietach, czyli cała prada o płci pięknej”, „Szczypta luksusu”), ekspertem magazynów dedykowanych zdrowiu („Smak Zdrowia” i „Sezon na zdrowie” a także programów TV: „Pytanie na Śniadanie” oraz programu „Money. To się liczy”. 
W World Dental zajmuje się edukacją żywieniową pacjentów po zabiegach. Pomaga też pokonywać lęk związany z wizytą u stomatologa. A gdy trzeba służy wsparciem z radzeniu sobie z bólem i dentofobią.

Hig. Stom. Inż. Joanna Aleksandra Jagiełło

Niesamowita, charyzmatyczna osoba, która z wielką precyzją oraz starannością dba o profesjonalną obsługę pacjentów. Organizuje czas pracy oraz tworzy precyzyjny grafik dla naszego personelu medycznego.
Dla Pani Joanny ani Pacjent ani lekarz nie mogą spóźnić się na wizytę:) Struktura oraz organizacja to podstawa. 

W World Dental dba o higienę i edukację Pacjentów, wykonując zabiegi profesjonalnej higienizacji i profilaktyki próchnicy.

Prywatnie: sympatyczna, poukładana oraz wysportowana kobieta. Żona oraz mama dwójki wspaniałych dzieci Wiktorii i Mateusza. Kocha spędzać czas na świeżym powietrzu z rodziną.

Natalia Sieracka

W klinica World Dental zajmuje się projektowaniem cyfrowego uśmiechu w najnowocześniejszej technologii CAD CAM. Ukończyła liczne kursy z zakresu wykonywania uzupełnień protetycznych stałych jak i ruchomych. Na co dzień miła i zawsze uśmiechnięta osoba.

mec. Kamil Jasiński

Manager projektów w zakresie innowacji oraz biotechnologii.
W World Dental zajmuje się doradztwem prawnym oraz rozwojem innowacji i wdrażaniem nowoczesnych technologii w medycynie.
Hobbystycznie pasjonuje się ochroną środowiska, modelami gospodarki w układach samowystarczalnych,  edukacją i działalnością publiczna.