3Shape to lider rynku w zakresie rozwiązań CAD/CAM dla dentystów i techników dentystycznych. Firmie World Dental dostarcza najnowocześniejsze skanery laboratoryjne i wewnątrzustne oraz oprogramowanie.

Denon Dental zaopatruje nasze gabinety w materiały protetyczne, niemieckie implanty BEGO i biomateriały, a także zapewnia szkolenia dla lekarzy i techników dentystycznych.

Firma Holtrade zajmuje się sprzedażą materiałów i urządzeń dla lekarzy stomatologów i techników dentystycznych, prowadzi Centrum Edukacyjne i zwraca  szczególną uwagę na tworzenie sprawnych zespołów lekarz dentysta-technik dentystyczny.

Razem z World Dental , pomagają finansować zabiegi stomatologiczne.  MediRaty ułatwiają wykonanie leczenia kompleksowo. Od skutecznego wyleczenia zębów z próchnicy do zabiegów specjalistycznych z chirurgii stomatologicznej; odbudowy kości czy wszczepienia implantów.

Firma zapewniająca kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych.

BEGO Implant Systems to niemiecka firma, która swoją działalnością obejmuje cały świat i cieszy się uznaniem w branży. Implanty firmy BEGO charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki czemu są cenione przez nabywców. 

 DT Hilton - razem z World Dental obsługuje pacjentów z sektora turystyki medycznej. The SPA w DoubleTree by Hilton Warsaw to oaza relaksu, w której oderwiesz się od codziennych obowiązków i odzyskasz równowagę.Ivoclar Vivadent jest międzynarodową firmą stomatologiczną oferującą materiały dla lekarzy dentystów oraz techników dentystycznych.

Hotele obsługujące razem z World Dental pacjentów z sektora turystyki medycznej.