Projekty Charytatywne:

Klinika World Dental od początku swojej działalności pomaga osobom potrzebującym,  organizując oraz biorąc udział w licznych projektach charytatywnych.

Na przestrzeni tego czasu zrealizowaliśmy bardzo dużo projektów społeczno- charytatywnych. W końcu naszą misją jest " Przywrócić uśmiech Świata.  Ostatnie zrealizowane projekty to:

* Projekt Afryka World Dental-  co zrobiliśmy? 
W naszej branży dentystycznej zrobiliśmy apel do klinik i lekarzy dentystów z prośbą o pomoc. Udało nam się zgromadzić cztery fotele dentystyczne, narzędzia specjalistyczne oraz meble.  Wszystkie sprzęty zostały przetransportowane do Republiki Środkowoafrykańskiej i przyczyniły się do uratowania życia oraz uśmierzenia bólu ogromnej ilości ludzi będących w potrzebie.
* Projekt PROFILAKTYKA JAMY USTNEJ w  przedszkolach na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie- co zrobiliśmy?
Nasi lekarze wykonali profesjonalne przeglądy jamy ustnej u dzieci w przedszkolach na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie, a higienistki dentystyczne przeprowadziły wykłady oraz szkolenia "Jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej aby nie doprowadzić do rozwoju próchnicy?"
* Projekt SPORT TO ZDROWIE- co zrobiliśmy?
W zdrowym ciele zdrowy duch. Zdrowy organizm to zdrowy, piękny uśmiech.
Nasza klinika World Dental wspiera liczne imprezy sportowe biegowe, triathlonowe, golfowe.
Ostatnie imprezy:
Otwock biega, impreza biegowo- rolkowa zorganizowana przez Tomasza Celińskiego oraz Urząd Miasta Otwocka.
Impreza golfowa w Wilanowie zorganizowana przez TOYOTA RADOŚĆ.
World Dental ufundował nagrody dla najlepszych biegaczy i golfistów.


PROJEKT:
Z UŚMIECHEM POMAGAMY ODZYSKAĆUŚMIECH : "Pomóż Helence odzyskać mamę, a Arturowi żonę, rodzina w komplecie to
skarb"

Kupując swój uśmiech w World Dental pomagasz uratować życie Renaty i dajesz uśmiech rodzinie w ogromnej potrzebie - zapraszamy do zakładki CENNIK- tam znajdziesz wybrane usługi

Witajcie ziemskie Anioły...Mam na imię Artur.
Wraz z żoną Renatą i dwuletnią córeczką Helenką jesteśmy od pięciu lat mieszkańcami Grecji na wyspie Kos. Rodziną z planami i marzeniami, pełni energii, realizującą zamierzenia i pragnącą zapewnić dziecku szczęśliwe życie.
Niestety, los napisał nam inny scenariusz. Ponad miesiąc temu Renia zaczęła odczuwać paraliżujący ból pleców i niedowład nogi.
Niby nic nowego dla spracowanego człowieka, tym bardziej, że miewała już wcześniej ataki rwy kulszowej. Podjęliśmy działania aby zaradzić tym dolegliwościom. Pod nadzorem bardzo dobrego lekarza ortopedy odbyła kurację. Przyjmowała ogromne ilości leków przeciwbólowych i sterydowych, w miarę możliwości próbowała rehabilitacji ruchowej i niestety, nic nie pomagało. Zapadła decyzja o wykonaniu rezonansu magnetycznego w celu postawienia solidniejszej diagnozy... i zaczęło się nasze piekło!
Stwierdzono na podstawie RM i dodatkowych badań hematologicznych raka krwi - białaczkę. Żona w już stanie krytycznym została przewieziona samolotem do Instytutu Hematologii na Kretę. Tam po ustabilizowaniu jej stanu i serii testów, badań i biopsji zapadła pełna diagnoza: Rak krwi – Ostra białaczka limfoblastyczna – złośliwość hematologiczna. Nie jesteśmy majętni, wszystkie oszczędności z wcześniejszych lat pochłonął ubiegły rok bez sezonu.
Oboje pracujemy w branży związanej z turystyką, mocno okrojonej, jak wiecie, przez Covid. Stan naszego budżetu nie pozwala mi na rezygnację z pracy, bo za chwilę nie będę miał środków na życie. Z drugiej strony stan psychiczny Helenki, która bardzo tęskni za mamą nie pozwala mi jej zostawić aby wesprzeć żonę Wiemy już, że ilość pieniędzy jaka będzie potrzebna na opiekę, proteiny, witaminy i rekonwalescencję Reni przekroczy wszystkie granice naszych możliwości. I tu mój ogromny apel do wszystkich mogących nas wspomóc! Choć nigdy nie myślałem, że będę w życiu do tego zmuszony, nastał ten moment w którym muszę prosić Was o pomoc kochane, ziemskie Anioły
Potrzebujemy środków aby zapewnić mamie i żonie najlepszą opiekę i być jej wsparciem, jakim ona była dla nas każdego dnia. Z całego serca dziękuję za dotychczasową pomoc i wsparcie. Życzę zdrowia Wam wszystkim oraz Waszym rodzinom.
"Kiedy dwoje ludzi naprawdę dba o siebie nawzajem, zawsze znajdą sposób
żeby się udało. Nieważne jak ciężko będzie"
Oto dane do przelewu:
W tytule przelewu proszę wpisywać: Darowizna dla Renaty Koros
ALPHA BANK - Bank Grecki
Renata-Marzena Koros
(IBAN) : GR9701409360936002101086266
(BIC/SWIFT) : CRBAGRAA
Dziękujemy!